LV | EN | RU

birojs@fastpeople.lv +371 24 405 284

adipiscing business theme

Profesionāla personāla atlase un novērtēšana

‘’Uzvar komanda ar labākajiem spēlētājiem!”
Džeks Velčs  


Par mums

EN | RU


 

KAS MĒS ESAM?

Mēs esam Personāla atlases profesionāļu, psihologu un intervētāju grupa, kas sniedz cilvēkresursu pakalpojumus Latvijas un citu Eiropas valstu darba tirgū.

Kompānija „Fast People” tika dibināta 1994. gadā, kā viena no tā laika Latvijas tirgū dominējošās un lielākās mārketinga un vadības konsultāciju kompānijas „ITS” apakšvienībām. No 1999. gada „Fast People” kļuva par juridiski un finansiāli patstāvīgu kompāniju.

Šodien personāla atlases un novērtēšanas kompānija „Fast People” ir izaugusi par nopietnu, kompetentu uzņēmumu cilvēku resursu jomā, kas piedāvā uzņēmumiem dažādus HR risinājumus. „Fast People” veic kvalificētu atlases un personāla novērtēšanas procesu dažādos līmeņos; sākot no sekretārēm un tirdzniecības pārstāvjiem un beidzot ar augstākā ranga vadītājiem un speciālistiem.

Vairāk nekā 20 gadu laikā, sadarbībā ar visu iespējamo nozaru uzņēmumiem, ir uzkrāta nenovērtējama darba pieredze personāla atlasē, testēšanā un novērtēšanā, kā arī ir veiktas uzņēmumu komandu restrukturizācijas, klientu apkalpošanas uzlabošanas un citu HR problēmu risināšana. Ir sniegtas arī konsultācijas dažādos citos HR jautājumos, kas padarījis mūs par drošu un stabilu partneri daudziem uzņēmumiem.

KO MĒS PIEDĀVĀJAM?

Mēs piedāvājam virkni cilvēku resursu pakalpojumu – dažāda veida personāla atlases risinājumus, darbinieku novērtēšanu, konsultācijas un apmācības.

AR KO MĒS SADARBOJAMIES?

Starp mūsu klientiem ir gan lielas starptautiskas organizācijas, gan arī mazāka mēroga vietējie uzņēmumi. Lielākais un atbildīgākais projekts, kurā “Fast People” nācās pierādīt savu reputāciju, bija Eiropas Rekonstrukcijas un Attīstības Bankas konference, kuras ietvaros tika atlasīti vairāk nekā 70 dažādu profesiju speciālistu. Šī projekta gaitā mums bija iespēja attīstīt un praksē pielietot intervēšanas tehnoloģijas un personāla testēšanu visaugstākajā līmenī, kurš atbilst tādu konferenču un sanāksmju prasībām.

Mēs veiksmīgi esam veikuši personāla atlases procesu tādām kompānijām kā:
EBRD (Европейский Банк Реконструкции и Развития), Volkswagen (Motors Latvia), Klinkmann Latvia (Sales Director and Sales Engineers), Hypercom EMEA, Neste, Tikkurilla-Viva Color, XPonCard (sales consultant for bank sector), AVIS, Erton Technologies (Krone SIA Latvijā), ASTA Medica, L’Oreal (Brand Managers, Logistic Manager), Armacell GmbH, LeGrand (Baltic Countries Representative), Grundfos Pumps, Schwarzkopf&Henkel (Marketing manager, Deputy Chief accountant), Pfizer, Laima, Exigen Group, Seesam, Caterpillar, Merks, SLO, BDO, Schwarzkopf&Henkel, ELKO Group, Aldaris, Alstom, Henkel, Waterford, Lido, ELKO Group, Linas ir Viza, Litagra, Agmas Group un daudziem, daudziem citiem...

 

MŪSU KLIENTI