LV | EN | RU

birojs@fastpeople.lv +371 24 405 284

adipiscing business theme

Profesionāla personāla atlase un novērtēšana

‘’Uzvar komanda ar labākajiem spēlētājiem!”
Džeks Velčs  


Darbinieku novērtēšanas intervijas

EN | RU


 

Ikdienas pārmaiņu vai reorganizācijas iespaidā uzņēmumā notiek personāla maiņa. Bieži vien uz jaunu vai brīvu kļuvušo esošu vakanci tiek virzīti vairāki jau esošie darbinieki. Šāds novērtēšanas process arī ir tikpat sarežģīts, cik jauna kandidātā atrašana no ārpuses. Kādēļ?

Principā nepastāv lielas atšķirības starp jaunu vai jau zināmu kandidāta atlasi. Viss kandidāta novērtēšanas process ir jāsāk no nulles, turklāt vajag norobežoties no priekšstatiem, kas jau izveidojušies iepriekš, uz kandidātг paskatīties it kā no malas, kas ne vienmēr ir viegli izdarāms. Ne katrs padotais,lai arī lieliski pārzina savas nodaļas darbību, visas ikdienas procesus un nianses, gala rezultātā būs veiksmīgs vadītājs. Viņš, iespējams, netiktu galā ar jaunajiem pienākumiem, tikai dēļ tā, ka viņam nav dotības komandas vadībā. Šādos gadījumos ļoti efektīvi ir pieaicināt speciālistu no malas, kurš spēj objektīvi novērtēt kandidātu jaunajā uzdevumu un mērķu perspektīvā. Intervētājs, pielietojot darba devējā sniegto informāciju par šiem mērķiem un uzdevumiem, spēj diezgan precīzi novērtēt kandidāta potenciālu jaunajam amatam.

Pasūtot šo pakalpojumu no HR uzņēmuma, Jūs iegūstat objektīvu novērtējumu par kandidātu no speciālista, kurš ir veicis tūkstošiem interviju, ir veiksmīgi noslēdzis simtiem projektu un noteikti zina, kādam ir jābūt kandidātam Jūsu vakancei. Šī pakalpojuma būtība ir padziļinātās intervijas veikšana, vajadzības gadījumā piesaistot psiholoģiskos testus un psihologa novērtējumu, kā rezultātā Jūs iegūstat objektīvu aprakstu pēc konkrētiem kritērijiem par katru kandidātu.

 

Atpakaļ uz "Personāla atlase"

MŪSU KLIENTI