LV | EN | RU

birojs@fastpeople.lv +371 24 405 284

adipiscing business theme

Profesionāla personāla atlase un novērtēšana

‘’Uzvar komanda ar labākajiem spēlētājiem!”
Džeks Velčs  


RisinājumiNestandarta situāciju gadījumā mēs atnāksim palīdzēt, piedāvājot netipiskus un radošus risinājumus, konsultācijas, pētījumus, testus, kvalifikācijas un kompetenču novērtējumus utml.
 
Mūsu prakses laikā esam saskārušies ar situācijām, kad klientam līdz galam nav zināms, kāds risinājums no mūsu pakalpojumiem viņam būtu piemērotākais, lai atrisinātu viņa problēmu.
 
Piemēram, neefektīvi strādājoša pārdošanas daļa, kur ir diezgan izteikts konflikts starp daļas vadītāju un pārējiem darbiniekiem. Ko darīt? – mainīt nodaļas vadītāju vai tomēr pārejos darbiniekus? Vai mainīt motivācijas sistēmu? Vai arī veikt Darbinieku apmierinātības Pētījumu* un atrast problēmu, kas arī bija efektīvs risinājums, ko mēs paveicām.
 
Mūsu rīcībā ir ļoti efektīvi instrumenti un liela pieredze restrukturizācijas un darbinieku kolektīvu optimizācijas problēmu risināšanā, darbinieka vai kandidāta psiholoģiskās neatbilstības noteikšana jau ieņemtajam vai potenciālajam amatam, graujoša vai demotivējoša klimata diagnostika darba kolektīvā. Tāpat veiksmīgi pielietojam testus, pētījumus, kvalifikācijas un kompetenču novērtēšanas rīkus un citus instrumentus.
 

Atpakaļ uz "Galveno"

MŪSU KLIENTI