LV | EN | RU

birojs@fastpeople.lv +371 24 405 284

adipiscing business theme

Profesionāla personāla atlase un novērtēšana

‘’Uzvar komanda ar labākajiem spēlētājiem!”
Džeks Velčs  


Spēka, laika, līdzekļu ekonomijaVisus laika tērējošos procesus mēs pārņemsim savā ziņā. Mūsu speciālisti kļūs par Jūsu HR daļu uz visu projekta laiku. Jums atliks tikai pieņemt lēmumu un izdarīt izvēli.
 
Kā var ietaupīt resursus, izmantojot maksas pakalpojumu? Svarīgi ir izprast principu.
 
Reti kuram, nodarbojoties ar personāla atlasi pašam, izdodas ieekonomēt laika vai naudas līdzekļus. Pastāv iespēja ieekonomēt uz kvalitāti, bet tas vienmēr dod pretēju rezultātu ilglaicīgā periodā. Atlases aģentūra, kā likums, to izdarīs ātrāk un labāk.
 
Vai pastāv iespēja ieekonomēt finansiālā plānā? Darba samaksa savam darbiniekam uzņēmumā vai speciālistam aģentūrā Jums izmaksās līdzīgi. Personāla atlases projektā Aģentūras peļņas uzcenojums ir salīdzināms apjomā ar uzņēmuma speciālista atalgojumu ar sociālajām iemaksām. Šādas paralēles var vilkt tikai situācijā, kad esošais Jūsu darbinieks būs spējīgs vispār atrast vajadzīgo speciālistu un aizpildīt vakanci. Ja nu tomēr nē, nebūs?
 
Ārpakalpojums dos daudz ātrāku (speciālistiem visas procedūras ir atstrādātas), daudz kvalitatīvāku (viņi ar to nodarbojas katru dienu), un arī daudz lētāku rezultātu (dažādi pasūtītāji/klienti sedz vienlaicīgi tādās izmaksas kā telefons, birojs, internets utt.). Tas ir attiecināms uz visiem mūsu pakalpojumiem.
 
Bez šaubām, šeit runa ir par standarta situācijām, kas nav apgrūtināta ar specifiskiem atlases kritērijiem, ar specifisku kompāniju vai arī nozari, kurā tā darbojas. Kopējais secinājums ir tāds – algot Personāla atlases aģentūru ir izdevīgāk. Tas nav nejauši, ka ekonomiski attīstītās valstīs šāda prakse ir plaši izplatīta.
 
 

Atpakaļ uz "Galveno"

MŪSU KLIENTI