LV | EN | RU

birojs@fastpeople.lv +371 24 405 284

adipiscing business theme

Profesionāla personāla atlase un novērtēšana

‘’Uzvar komanda ar labākajiem spēlētājiem!”
Džeks Velčs  


VAKANCES


ELEKTROMONTĀŽAS DARBU VADĪTĀJS

Fast People Latvia SIA (40003684698) klients, elektroinstalācijas un būvniecības kompānija aicina savā komandā: 

 

ELEKTROMONTĀŽAS DARBU VADĪTĀJU

 

Pienākumi:

Organizēt un vadīt elektromontāžas darbus objektā; darbu izpildīšanas kvalitātes kontrole. Darbs ar personālu (elektromontieriem); darba grafika izpildīšana. Veikt materiālu sagādi, to izsniegšanu un uzskaiti objekta ietvaros. Kontaktu uzturēšana ar pasūtītāja vai ģenerāluzņēmēja atbildīgo pārstāvi objektā. Objekta finanšu kontrole.

 

Prasības:

Augstākā (vai nepabeigta augst.) tehniskā izglītība elektrotehnikas vai būvniecības jomā, vēlams elektroinženiera vai radniecīgā specialitātē. Atbilstoši sertifikāti specialitātē tiks uzskatīti kā priekšrocība. Pieredze elektromontāžas darbu vadīšanā ne mazāk par 2-3 gadiem. Atbildība, godīgums, mērķtiecība, komunikabilitātē, spēja strādāt komandā un organizēt padoto darbu. Latviešu un krievu valodu zināšanas ļoti labā līmenī, vēlams angļu valodas zināšanas. Datorzināšanas lietotāja līmenī, nepieciešamas AutoCAD zināšanas. Autovadītāja apliecība „B” kategorijas.

 

Piedāvājam:

Patstāvīgu darbu stabilā kompānijā ar draudzīgo kolektīvu, labus darba apstākļus, konkurētspējīgu atalgojumu, bonusu sistēmu.

 

 

CV un Motivācija vēstuli ar norādi "EDV" sūtīt cv@fastpeople.lv

NB! Sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

 

 

 

 

 

Skatījumu skaits: 1022

MŪSU KLIENTI