LV | EN | RU

birojs@fastpeople.lv +371 24 405 284

adipiscing business theme

Profesionāla personāla atlase un novērtēšana

‘’Uzvar komanda ar labākajiem spēlētājiem!”
Džeks Velčs  


RAKSTI


Lappuses: 1 2 »


Šogad, 14. jūlijā SIA Fast People Latvia svin savu 25. jubileju. Mēs uzdodam jautājumus uzņēmuma direktoram Igoram Romam.


- Igor, pastāsti, kā viss sākās?Ir vienmēr labi atrasties starp savas nozares speciālistiem un viedokļu līderiem, atsvaidzināt zināšanas vai uzklausīt citus viedokļus. Tieši par to es gribēju padiskutēt.

Starp daudziem ļoti aktuāliem jautājumiem tika diskutēts arī par nozares speciālistu vai darba devēju pielāgošanos dažādu kandidātu paaudžu specifiskajam uzvedības modeļiem, informācijas apgūšanas ātrumiem, vērtību, uztveres, ražīguma atšķirībām utt. Kas nav nepareizi vai neparasti. Bet īpaši, man liekas, izcēlās vienas paaudzes atšķirību akcentēšana.GAIŠUS ZIEMASSVĒTKUS!

 Another debate I keep hearing in my colleague circles about it’s moral aspects – what to do with a colleague suffering from alcohol or other addiction problem?One question is bothering me for a while now – why candidates stop dressing up for interview?Veicot darba intervijas jau trešo dekādi, es bieži aizdomājos – kā mainās mans intervējamais līdz ar laiku, kas ir raksturīgs konkrētajam laikmetam? Vai izmaiņas kandidātos ir atbilde uz mūsu ātri mainījušos laiku, vai arī mūsu izmaiņas ir tas, kas mainīja mūsu pasauli mums apkārt?This year exploring Italy's best recruitment knowledge...Aptuveni septiņi gadi būs nu jau pagājuši pēc krīzes beigām, protams, kā kurā nozarē, un varētu domāt, ka situācija tirgū stabilizējusies un attīstās. Tomēr pēdējā laika novērojumi par darba meklētājiem liek vilkt paralēles ar to, kāda bija situācija ar darbaspēku personāla atlasē pirms krīzes, 2006. un 2007. gadā, un, kāda tā ir šobrīd...1-10 11-20

MŪSU KLIENTI