Mūsu vēsture

KĀ TAS BIJA?

Iepriekšējā gadsimta 90. gadu pašā sākumā uzņēmējdarbība spēra savus pirmos soļus Latvijā. Bija pirmie mēģinājumi kooperatīvu kustību ievirzīt legālās sliedēs. No mazām firmām un kioskiem sāka veidoties pirmie nopietnie uzņēmumi. Bizness arvien vairāk sāka balstīties uz ekonomikas likumiem un uzņēmējdarbības loģiku. Sakarā ar to daudzi uzņēmēji izjuta vajadzību apgūt biznesa teorētikas pamatus, radās vēlme aizpildīt tukšumus zināšanās tādās nozarēs kā mārketings, personāla atlase, vadība un motivācija, ka ari biznesa menedžments utt.

1991. gadā Latvijā nepastāvēja ne vienas izglītības iestādes, ne vienas organizācijas, kuras piedāvātu biznesa apmācības atbilstošā un mūsdienīgā līmenī, saskaņotas ar starptautiskajiem biznesa standartiem. Šajā absolūtajā informācijas vakumā Latvijas tirgū parādījās kompānija ITS, kuru bija dibinājuši divi ASV uzņēmēji. Pēc dažiem gadiem šīs kompānijas biznesa semināri sasniedza rokzvaigžņu popularitāti. Deviņdesmitajos gados šī kompānija nežēlīgi dominēja Latvijas tirgū biznesa apmācību jomā.

Šo semināru dalībnieki pastāvīgi uzdeva jautājumus saistībā ar labu darbinieku piesaisti savos uzņēmumos, lūdza palīdzību šajā aspektā. Šādā veidā radās kompānijas apakšstruktūra, kura nodarbojās ar personāla atlasi, novērtēšanu un testēšanu saviem klientiem.

Dibināta 1994. gadākā apakšstruktūra, tika nosaukta par “Fast People”, ap 1999. gadu kļuva par finansiāli un juridiski neatkarīgu kompāniju, kas veiksmīgi piedāvāja kompetentus personāla vadības risinājumus dažādās sarežģījuma pakāpēs. Kompānija veica augsti kvalificētu personāla meklēšanu, atlasi un dažādu līmeņu kandidātu novērtēšanu. Projekti tika veikti, sākot ar tirdzniecības pārstāvjiem, beidzot ar augstākā līmeņa vadītājiem.

Divdesmit gadu sadarbības rezultātā ar dažādu biznesa sfēru kompānijām ir uzkrāta nenovērtējama pieredze personāla piesaistē un novērtēšanā, kā arī klientu komandu restrukturizācija un citu HR problēmu risināšanā. Šī pieredze padara mūs par uzticamu un stabilupartneri mūsu klientiem.