CV apstrāde

Uz Jūsu vakanci ir pieteikušies simtiem kandidātu, vai arī Jūs esat uzkrājis potenciālo darbinieku CV savos arhīvos. Vai pašiem izskatīt papīru kaudzes, vai uzticēt šo darbu “spečukam”, kurš ar to nodarbojas ikdienā?

CV šodien prot uzrakstīt jebkurš, Internetā var atrast simtiem padomu, kā to sastādīt. Tādēļ ļoti grūti objektīvi izvērtēt CV norādīto informāciju, lai neiesaistītos nevajadzīgās pārrunās. Nevajag būt ģēnijam, lai potenciālajam darba devējam par sevi sniegtu datus, kurus tas vēlas redzēt kandidāta CV, bet ir jābūt speciālistam, lai atšifrētu, ko kandidāts „piepušķojis” vai noklusējis.

Motivācijas vēstules ir kā pirkstu nospiedumi – unikāli. Ļoti svarīgi, ko tieši kandidāts uzskatīja par nepieciešamu pastāstīt par sevi. Tieši tādēļ motivācijas vēstules nav viegli uzrakstīt un lielāka daļa kandidātu tās vienkārši kopē, kas pats par sevi ir jau interesants fakts darba devējā acis.

Situācijās, kad CV ir daudz un vajag precīzi izvēlēties labākos, lai uzaicinātu uz intervijām, ir vērts pasūtīt šo pakalpojumu no speciālistiem, kuri strādā ar CV ikdienā, un paveiks šo darbu ātrāk un kvalitatīvāk.