Pilna cikla personāla atlase

Jums ir vakance, un Jūs vēlaties, lai mēs atrodam trīs Jūsu prasībām visatbilstošākos kandidātus.

Pilna cikla personāla atlases pakalpojums ir, kad Jūs definējat galvenās prasības kandidātam, un mēs veicam tā atlasi. Personāla atlase ir ļoti sarežģīts un laikietilpīgs process, kurš prasa no uzņēmuma daudz resursu, kā arī pieredzi. Ja uzņēmums neveic personāla maiņu regulāri, tad tam nav vajadzīgā speciālista, kuram būtu šādu zināšanu. Arī lielākajai daļai no personāla daļu speciālistiem uzņēmumos nav zināšanu un pieredzes tieši par atlases procesu, jo tās ir dažādas profesijas.

Lai veiksmīgi atlasītu personālu savam uzņēmumam, Jums ir vajadzīgs speciālists, kurš mācēs pareizi! sastādīt darba sludinājumu, ievietot to pareizajos! medijos, atlasīt pareizos! CV, sazvanīt pareizos! kandidātus, uzaicināt viņus uz interviju. Daži no viņiem kavēs, daži neatnāks vispār. Intervēšanai vajadzīga vieta, ļoti daudz laika, un, ja kandidāti nebūs īstie, vai Jūs kļūdīsieties – visu vajadzēs darīt no sākuma…

Daudz pareizāk šo pakalpojumu pasūtīt no malas -“outsurce”. Tā būs ātrāk, (speciālistiem jau viss atstrādāts), kvalitatīvāk (viņi ar to nodarbojas ikdienā), un lētāk (vairāki pasūtītāji apmaksā izdevumus vienlaicīgi, tādus kā īre, tālruņi utt.) Bet, tas attiecināms uz visiem mūsu pakalpojumiem.